Show and Sell Product Catalog

posted Jul 31, 2011, 5:02 PM by Greg Jewett   [ updated Sep 15, 2011, 8:18 PM ]
Microwave Popcorn 18-packs, each sell for $18 each.
 
$18
 
$25
 
$18
These 18-packs can be opened and broken into singles, 3-pack and 6-pack bundles.  Kettle corn individuals should be sold for $1.50 each, while butter light and unbelievable butter singles can be sold for $1 each.  YOU MUST print and attach a price/nutrition slip with each 3-pack and 6-pack.  This is required by the FDA.   You can find a the price/nutrition slips that can be printed and cut-out on the Popcorn Kernel section of this website.


Gourmet Popcorn in Bags, each sell for $10 each.

 $10

 $10

 $10


Gourmet Popcorn in Bags

$16

$16